درباره ما

دپارتمان فنی و مهندسی ویانا  با برخورداري از يك كادر متخصص، با كوله باري از تجربه كه حاصل سالها فعاليت پر ثمر در زمینه های طراحی معماری، سازه، برق و مکانیک  در پروژه های عمرانی شهر تهران و شهرستان ها مشغول بوده است، تشکیل شده است.

طراحی یک ساختمان از 4 قسمت تشکیل شده است:

طراحی معماری 

طراحی سازه

طراحی تاسیسات مکانیکی ساختمان

طراحی تاسیسات و اجزای برقی ساختمان

هماهنگی بین چهار عنصر بالا در طراحی ساختمان بسیار مهم و پراهمیت می باشد که عدم هماهنگی باعث وقفه در اجرا و بهره برداری از ساختمان می شود، به صورتی که این ناهماهنگی باعث تغییر در نقشه های معماری و سازه می شود و هزینه های پیش بینی نشده ای به کارفرما تحمیل می کند. اهمیت این موضوع در پروژه های ساختمانی مسکونی بزرگ، هتل ها، مراکز تجاری  و مراکز پزشکی بیشتر می باشد.

در واقع فعالیت دپارتمان مهندسی ویانا طراحی انواع ساختمان با کاربری مسكوني، اداري، تجاری، هتل و غيره مي‌باشد.سعي ما از ابتدا بر اين است كه با تکیه بر دانش مهندسی روز و تجربه چند ساله در زمینه طراحی،  پروژه را شناسائي و بدور از تحميل هزينه‌هاي غيرضروري به كارفرما، مناسب ترين و اقتصادی ترین طرح به کارفرمایان محترم ارائه شود.

آنچه ویانا را از از سایر شرکت های مرتبط جدا میکند، هماهنگی کامل طراحان معماری، سازه، برق و مکانیک می باشد. هماهنگی ویانا  را می توان به صورت زیر خلاصه کرد:

 

 این دپارتمان مفتخر است نقشی هر چند کوچک در آبادانی و اعتلای کشور داشته باشد. ساختار سازمانی شرکت بگونه ای طراحی شده است تا همیشه با ارائه ی بهترین خدمات مهندسی بتواند رضایت مشتریان خود را اخذ نماید و همیشه به دنبال ارائه ی طرح های بی نظیر و نوین در عرصه ساخت و ساز کشور  باشد. 

شعار ویانا  نیز این است که " دوست داریم اندیشه هایمان با شما سبز شود و  این وادی هرچه داریم نثار کنیم” و به شعر زیبا زیر که اثر جاودانه از مرحوم ژاله اصفهانی  می باشد،  پایبند می باشیم.